İZMİRİN EN ÜNLÜ PLAJI!

İzmir’in en ünlü plajı Ilıca Plajı: Deniz, kum ve güneş her demiyle güzel olan içinizi ısıtan yegane plaj. Her sene milyonlarca yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan ılıca plajı özel ve halk plajları ile sizlere mavinin eşsiz güzelliğini sunuyor.

 

Sıcak sevenler için; Ilıca Plajında yazın sular 58 dereceyi bulduğu dahi kaydebilmiştir, üstelik Çeşme’ye sadece 5 km uzaklıkta olan Ilıca Plajı konumu, güzelliği ve maviliği ile eşsizdir.


Sağlık sevenler için; Ilıca plajının önemli özelliği de termal suları sodyum, klorür, potasyum klorür ve magnezyum klorür içermesidir. Bu bileşenlerin ana işleyişi de zaten romatizma, metabolizma hastalıkları, kadın hastalıkları, idrar yolu enfeksiyonları, karaciğer ve cilt hastalıklarına iyi gelmesidir.

 

Egenin incisi İzmir’de yer alan Ilıca sahilinde sezon boyu düzenlediğimiz çeşitli aktiviteler, eğlenceler ve konserler yer almaktadır. Üstelik konumu gereği hava şartlarının güzel olmasından sezonu erken açan Ilıca Beach sizlere eşsiz bir deneyim sunmak için ev sahipliği yapıyor. İyi bir yaz deneyimi

geçirmek için arayın Inca Beach Ilıca’da yerinizi ayırın! +90 534 082 1442 Bizi sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın! J